postheadericon Číšnická pouzdra a obaly

Pořiďte si moderní číšnické pouzdro a uložte do něj blok i s tužkami. Číšnické pouzdro můžete upevnit na opasek. Má několik přihrádek a vyrábí se elegantních tmavých odstínech. Do práce vykročte v ruce s koženou aktovkou. Atraktivní aktovky se vyrábí v pánském i dámském provedení. Mají několik vnitřních separací a lákavé barevné provedení. Ženy mohou sáhnout i po výraznějších barvách a takové aktovky sladit s moderní obuví. Dámské i pánské aktovky mohou využít i studenti, kterým poslouží k uložení studijních materiálů a třeba i notebooku.

Svou aktovku můžete sladit i s koženou klíčenkou. Klíčenky jsou stále populární mezi všemi generacemi. Představují jedinečné praktické pouzdro na klíče. Už nemusíte klíče schovávat po kapsách, s jednoduchou klíčenkou je budete mít vždy po ruce. Můžete je uložit do aktovky, batohu i tašky.

Praktické číšnické pouzdro můžete nahradit stylová etue. Je to malá kožená brašna, určená pro všechny vaše důležité věci. Ženy etui často používají místo kosmetické taštičky či si do ní ukládají papírový blok a tužky. Etui nechybí ani poutko na ruku, díky kterému ji nikdy neztratíte. Svou etui můžete barevně sladit i s klíčenkou. Mezi další doplňky z kožené usně můžeme zařadit i kvalitní dokladovku. Kožená dokladovka je pevná a obsahuje plastové folie sloužící k uložení dokladů všech rozměrů. Nemáte-li rádi přeplněné kožené peněženky, určitě ji doplňte právě dokladovkou. Dokladovky se vyrábí v široké paletě barev a střihů. Správnou volbou určitě bude hnědá dokladovka s koženou přezkou.

One Response to “Číšnická pouzdra a obaly”

  • Marek Suchomel:

    Dobrý den, mám zájem o číšnické pouzdro a opasek černé barvy.jaká je prosim vás cena.
    Děkuji Suchomel.

Přidat komentář

You must be logged in to post a comment.